Process technologist - Technolog Procesu

UMC Poland Sp. z o.o.

Published 29. 03. 2016
Work place Ostaszewo k. Torunia
Type of employment full time
Start date negotiable

UMC Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w  branży elektronicznej zlokalizowana na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łysomicach.

Technolog Procesu

Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia

Opis stanowiska:

  • zarządzanie, monitoring i koordynacja procesu produkcji seryjnej
  • wdrażanie nowych projektów do produkcji
  • optymalizacja procesu produkcji
  • przygotowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcji
  • przygotowanie dokumentacji procesowej
  • przygotowywanie i opieka nad technicznym wyposażeniem linii produkcyjnych
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • angielski – komunikatywna znajomość
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi programów komputerowych: Office
  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, pełną wyzwań i ambitnych celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

No items were found matching the selected filters