Junior specialist After Sales department - Młodszy specjalista w dziale After Sales

UMC Poland Sp. z o.o.

Published 29. 03. 2016
Work place Ostaszewo k. Torunia
Type of employment full time
Start date negotiable

UMC Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży elektronicznej zlokalizowana na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łysomicach.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista w dziale After Sales

 Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przyjmowanie zamówień oraz koordynacja wysyłek części zamiennych do Serwisów Centralnych.
  • Dostarczanie części dla wewnętrznych procesów napraw/ odnowień.
  • Monitorowanie oraz raportowanie stanów magazynowych części zamiennych.
  • Prognozowanie zużycia komponentów.
  • Wsparcie procesów inwentaryzacji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektronika, mechatronika, IT) ,
  • 1-2 – letnie doświadczenie zawodowe (doświadczenie w pracy z klientem będzie atutem),
  • Znajomość narzędzi 5Y/8D,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne, umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie, pełną wyzwań i ambitnych celów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Sharp Manufacturing Poland Sp z o.o.”

No items were found matching the selected filters