Buyer - Kupiec

UMC Poland Sp. z o.o.

Published 29. 03. 2016
Work place Ostaszewo k. Torunia
Type of employment full time
Start date negotiable

UMC Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w  branży elektronicznej zlokalizowana na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łysomicach.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kupiec

Ostaszewo k. Torunia

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w obrębie organizacji zakupów
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • wysokie kompetencje w zakresie korzystania z programu Excel, Power Point i SAP
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi negocjacji handlowych
  • umiejętność pracy w grupie, silne umiejętności interpersonalne, umiejętność wpływania
  • zorientowanie na wyniki

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w budowaniu i realizowaniu polityki firmy, poprzez właściwy wybór artykułów i dostawców
  • Optymalizowanie warunków zakupów i rentowności poprzez skuteczne negocjacje z dostawcami
  • Rozwój i wprowadzanie nowych produktów przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży
  • Plan i ścieżki pozyskiwania i przygotowania wniosku o notowaniach (RFQ).
  • Realizowanie działań wspierających sprzedaż, aktywny udział w zadaniach marketingowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • Orientacja na wyniki i realizację celu
  • Monitorowanie procesu zakupów (składanie, koordynację oraz obsługę kontraktów, zamówień importowych)
  • Prowadzenie rozliczeń i dokumentacji zakupowej

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w prężnie działającym zespole
  • ambitne cele i wyzwania na co dzień
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim

No items were found matching the selected filters